vibro motor
vibrasyon motoru
oli vibratör
oli vibro motor

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

DOSERAY- SULTAN MAKINA LTD. gıda,ilaç,boya,yapı kimyasalları,plastik üreticileri için prosesler tasarlamakta ve devreye almaktadır. Ürününüzü veya yarı mamülünüzü oluşturan hammaddelerin depolanması için silolar ve tanklar daha sonrasında ise prosesi oluşturan likitler flowmetreler yardımıyla yada kütlesel olarak ölçerek, toz yada granül yapıdaki hammaddeleri ise pnömatik olarak hava ile taşıdıktan sonra dozajlama işlemlerine kadar tüm ara işlemleri firmamız bünyesinde ve mühendisliğinde yapmaktayız.

Firmamız , üretimini reçete sistemi ile gerçekleştiren tüm tesislerin (gıda,boya,ilaç….) proseslerini oluşturan likit, toz veya granül malzemenin dozajlanması ve standart kalitede üretim yapılması sağlayan otomasyon sistemlerini tasarlamak ve devreye almak Paslanmaz toplama hazneleri, Paslanmaz Silo,Tank, Bunker İmalatı, Toz Tutucu Seperatörler, Big Bag boşaltma,dolum sistemleri, Karıştırıcılar, Rotary Valve, Hava Kilitleri, Yön Klepeleri, Diverter Valve, Siklon, Boru helezon, U helezon, helezon konveyör çeşitleri, Mikro dozaj,Octabin boşaltma, Manuel torba boşaltma üniteleri, Loadcell uygulamaları, Toz toplama filtre prosesleri, borulama ve transfer hatlarının montajı başılıca faaliyet alanlarımız içinde yer almaktadır. Ve tüm bu prosesleri tasarlayıp hayata geçirirken katı ve toz formundaki hammaddeleri akışkanlaştırmak için oli vibrasyon çözümlerini WAM EURASIA partnerliğinde OEM bayi olarak hem kullanmakta hem de siz değerli Türk Sanayicilerinin hizmetine sunmaktayız.

Oli ,  WAM GROUP'un  tescilli markasıdır.Firmamız WAMEUASIA Türkiye distribütörü  partnerliğinde OEM olarak OLI ürünlerinin satıcı ve uygulayıcısıdır.

Elektrikli ve Pneumatic Vibratör-Vibrasyon Ekipmanları