VİSAM - OLİ BİRLEŞME DEKLERASYONU


visam vibratör
Vibrasyonda  Birleşik Kuvvetler (VİSAM - OLİ)

01.02.2013 | Modena, İtalya tanıtım

Dünyaca ünlü endüstriyel vibratörler üreticisi olan OLI'yi yapma stratejisi doğrultusunda WAMGROUP Yönetimi, VISAM'in satın alınmasıyla süreci daha da hızlandırmaya karar verdi.

Son yirmi yıldır neredeyse VISAM, İtalya'nın dördüncü büyük üreticisi olarak sıralayan vibratör üretmiştir. Şirket yüksek kaliteli ürünleri, mükemmel servisi ve seçkin teknik uzmanlığıyla tanınmaktadır. OLI ve VISAM birçok yönden tamamlayıcıdır. Ortak hedefleri, her bir müşteriye tüm pazar segmentlerinde en iyi ürün servisi / fiyat / organizasyon karması sunmaktır. WAMGROUP ve onun ticari ortakları için bu, ticari sinerji, temel maliyetler, Ar-Ge'deki sinerjiler, teknik bilgi ve pazar bilgilerinin paylaşılması gibi temel, olağanüstü avantajlara sahiptir.

Satın alma ayrıca WAMGROUP'un her türlü titreşim sorununa tek elden çözüm sunmasını ve her pazar segmentine en uygun ürün, hizmet ve fiyat karmasını sunmasını sağlıyor.

Her iki şirket de kendi pazar imajları açısından kendi markalarını ve ayırt edici özelliklerini koruyacaklar. Satın alma işlemi sayesinde Grup, her bir müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler sunarak tüm müşterilerini memnun edebiliyor.

Söz konusu birleşme sonrası ülkemizde , VİSAM vibratörleri için daha geniş bir ürün yelpazesine ve hızlı teslim avantajına sahip olan  OLİ ürünleri ile Türk sanayisine hizmet vermekteyiz.  Tüm visam ürünleri için muadil ayak ölçüsü, devir ve vuruş kuvvetine haiz çözümlerimiz vardır.

brochures & catalogues
VİSAM PDF KATALOGSULTAN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI   & DOSERAY DOSING SYSTEMS  (OLİ OEM-Bayii)
info@sultan.com.tr
Taskopru Sanayi Sitesi 1.Yol 82-84 YALOVA/TURKEY
Tel-Fax:+ 90 226 353 21 21pbx      Gsm Santral :+90 543 626 98 18 

Çalışma Saatleri:
Hafta İçi: 08.00 -17.00
Cumartesi: 08.00-13.00